BUX Zero aanmelden: ontvang een gratis aandeel!
Wil je een account openen bij BUX Zero? Gebruik dan de onderstaande knop & ontvang direct een gratis aandeel:
Tip: Je kunt in 2023 niet meer zonder commissies beleggen bij BUX Zero. Klik hier & probeer Scalable Capital. Bij deze broker kan je nog wel zonder commissies beleggen en je ontvangt er 2,3% rente!
Waarom een account openen bij BUX Zero?
- Je kunt bij BUX Zero zonder commissies beleggen in aandelen.
- De beleggingsapp van BUX is erg gebruiksvriendelijk.
- BUX Zero is een Nederlands bedrijf en staat onder toezicht.
- Je kunt bij BUX Zero ook zonder commissies beleggen in crypto.
BUX Zero aanmelden: zo doe je dat!
Je kunt je bij BUX Zero aanmelden door de volgende link te volgen:
Om een account te openen, druk je vervolgens op de Maak je account aan knop op de startpagina.
Het mooie aan het openen van een account bij BUX Zero, is dat je een gratis aandeel ontvangt ter waarde van maximaal €200! Voordat je het aandeel ontvangt moet je wel de verificatiestappen doorlopen.
BUX Zero verificatie
Je kunt de verificatie van je account tegenwoordig ook op de computer doorlopen. Houd er wel rekening mee dat BUX Zero een applicatie is: je kunt dan ook alleen beleggen met de applicatie en niet op je desktop.
In de eerste stap van het verificatieproces moet je de algemene voorwaarden van de BUX Zero applicatie accepteren.
In de tweede stap vul je het e-mailadres in waarmee je een account wilt openen. Je moet vervolgens de link in de e-mail volgen om verder te gaan met de registratie bij BUX Zero.
Vervolgens moet je verschillende persoonlijke gegevens achterlaten: denk hierbij aan je naam, adres, geboortedatum en geslacht.
In de derde stap moet je je identiteit bevestigen. Het controleren van je paspoort gaat via een externe dienst en duurt ongeveer vijf minuten.
In de vierde stap wordt vervolgens je ervaring met investeren gevraagd. Op die manier kan BUX Zero vaststellen of de beleggingsproducten bij je passen.
Nadat je alle stappen hebt doorlopen ben je volledig aangemeld en kan je beginnen met beleggen bij BUX Zero!
Auteur
Over Alex Mostert
Al toen ik 16 was kocht ik stiekem mijn eerste aandeel. Ondertussen beheer ik beleggen.info al meer dan 10 jaar en help ik mensen graag bij het bereiken van 'financiële vrijheid'. Na een studie bedrijfskunde en psychologie heb ik mij volledig toegelegd op ondernemen: de helft van de tijd in Nederland & de helft van de tijd in het buitenland. Lees hier meer over mij & maak kennis! Laat ook vooral een reactie achter onder het artikel!